Nieuwbouwplannen De Molenberg in te zien
Marga Klompé werkt aan nieuwbouwplannen voor De Molenberg in Groenlo. Het college van burgemeester en wethouders heeft afgelopen week besloten dat de ontwerp-omgevingsplanwijziging ter inzage kan. Hierin staat onder andere aangegeven waar de gebouwen geplaatst gaan worden en hoe hoog ze mogen worden. Het plan ligt vanaf vrijdag 5 september ter inzage. Hierop kunt u reageren.
242 (zorg)woningen
Het oudste deel van de huidige gebouwen stamt uit 1935 en ook de andere bouwdelen zijn functioneel en technisch verouderd. Renovatie is technisch niet haalbaar. Daarom is het plan om De Molenberg te slopen en op dezelfde plek nieuwbouw te realiseren. Er komen in totaal 242 (zorg)woningen: 167 zorgstudio’s aan de grachtzijde en 75 zorggeschikte woonappartementen aan de stadszijde. We grijpen de nieuwbouw aan om de omgeving rond De Molenberg en Ziekenhuisstraat te verbeteren en een vestingwal te realiseren.
Inloopavond voor belangstellenden
Marga Klompé organiseert samen met de gemeente een inloopavond voor belangstellenden. Deze inloopavond vindt plaats op woensdag 24 september bij City Lido in Groenlo. Iedereen kan vrij inlopen tussen 19.00 en 21.00 uur. Bezoekers kunnen dan de ingediende stukken bekijken, de ontwerpen van de gebouwen inzien, het ontwerp van de openbare ruimte bekijken en een doorkijkje krijgen in de planning.
Plan online bekijken
Het plan is online te bekijken via Officiële Bekendmakingen door te zoeken op ‘Molenberg Groenlo’, of op Omgevingswet Overheid onder ‘Regels op de kaart’. Het plan is ook op het gemeentehuis (digitaal) in te zien. Maak daarvoor een afspraak via (0544) 39 35 35.
U kunt elke week een email ontvangen met de bekendmakingen uit uw eigen buurt. Aanmelden kan via de website van de Overheid. Daar geeft u aan welke berichten u wilt ontvangen, en binnen welke afstand van uw huis. U kunt ook de app Officiële Bekendmakingen downloaden.