Aanplant nieuwe bomen dit najaar
Oost Gelre is een groene gemeente, met veel bomen in de openbare ruimte. Deze bomen zijn belangrijk voor de kwaliteit van onze leefomgeving. Ze zorgen voor schaduw en verkoeling en vangen de regen op. Ook geven ze vorm en kleur aan onze kernen en het landschap. Helaas vallen er jaarlijks ook bomen weg door ouderdom, ziekte of droogte. Het is onze taak om voldoende nieuwe bomen aan te planten.
Nieuwe aanplant
De komende periode planten we nieuwe bomen in parken, straten en bermen. De locaties waar nieuwe bomen komen, zijn in het veld gemarkeerd met piketpaaltjes. De aanplant vindt plaats langs de volgende wegen en straten:
Harreveld
- Aagtemansweg
- Mariahoeveweg
- Lindeboomweg
- Heideweg
- Kerkstraat
- Dwarsweg
- Schurinkweg
- Harreveldseweg
Lichtenvoorde
- Plataanstraat
- Lariksstraat
- Rubenstraat (parkje)
- Beukstraat
- Esstraat
- Meester Kuipersplein
Lievelde
- Engelse Schans
Zieuwent
- Maatweg
Verder gaan we lanen en bomenrijen herstellen op diverse locaties. Dat doen we door bomen te planten in de gevallen gaten langs in bestaande lanen en bomenrijen.
Heeft u vragen over de aanplant van de bomen?
Stuur dan een e-mail naar Renee ter Braak, vakspecialist groen van onze gemeente: [email protected].

