identity-card iconRaadsleden

De gemeente Oost Gelre heeft 21 raadsleden. In de raad zitten 7 CDA-raadsleden, 5 OOG-raadsleden, 4 VVD-raadsleden, 2 NLog-raadsleden en de PvdA, OLW en Lokaal Belang hebben elk 1 raadslid.

Fiona (A.F.) Algera-Dorenbos

Politieke partij:  VVD

E-mail: f.algera@oostgelre.nl

Nevenfuncties

  • Directeur-eigenaar Fiona Werkt (bezoldigd)
  • Penningmeester St. Beheer fractiegelden VVD Oost Gelre (onbezoldigd)
  • Vrijwilliger Voorleesbrigade Lang Leve Kunst Oost Achterhoek (onbezoldigd)
  • Taalcoach Taalhuis bibliotheek Oost Achterhoek (onbezoldigd)

Jurgen (J.J.H.) Bluemink

Politieke partij: OOG

E-mail: j.bluemink@oostgelre.nl

Nevenfuncties

  • Eigenaar Project Management Exellence (bezoldigd)
  • Secretaris OOG (onbezoldigd)
  • Wedstrijdsecretaris Litac (onbezoldigd)

Frank (F.B.) Boschker

Politieke partij: VVD

E-mail: f.boschker@oostgelre.nl

Nevenfuncties

  • Mechatronic System Engineer Demcon (bezoldigd)
  • Eigenaar Boschker Elektronica (bezoldigd)
  • Plaatsvervangend lid Achterhoek Raad (onbezoldigd)

Bertie (B.H.G.) Bosker

Politieke partij:  NLog
Functie: fractievoorzitter

E-mail: b.bosker@oostgelre.nl

Nevenfuncties

  • Landbouwer (bezoldigd)
  • Postbezorger (bezoldigd)
  • Voorzitter S.V. Haak en Hoek (onbezoldigd)

Sharon (S.M.E.) Bürer

Politieke partij:  VVD

E-mail: s.burer@oostgelre.nl

Nevenfuncties

  • Operationeel manager Fervent Digital (bezoldigd)
  • Lid MR Sint Jozefschool Zieuwent (onbezoldigd)
  • Lid OR KDV de Kinderboerderij (onbezoldigd)
  • Scheidsrechter HV Pacelli (onbezoldigd)
  • Lid werkveldcommissie Saxion Hogeschool Enschede academie IBS (onbezoldigd)
  • Secretaris Stichting beheer fractiegelden VVD Oost Gelre (onbezoldigd)

Denise (D.J.F.) van der Donk-Eskes

Politieke partij:  OOG

E-mail: d.vanderdonk@oostgelre.nl

Nevenfuncties

  • Sporthalbeheerder gemeente Winterswijk (bezoldigd)

  • Gewichtsconsulent en eigenaresse ‘Ik kan het aan!’ (bezoldigd)

Jeroen (J.) Gerretsen

Politieke partij:  CDA

E-mail: j.gerretsen@oostgelre.nl

Nevenfuncties

  • Beleidsadviseur Stedelijke Ontwikkeling gemeente Enschede (bezoldigd)

Ben (B.M.) Hummelink

Politieke partij:  OOG

E-mail: b.hummelink@oostgelre.nl

Nevenfuncties

  • Vrijwilliger Marianum (bezoldigd)
  • Bestuurslid OOG (onbezoldigd)
  • Maatje Oost Gelre (onbezoldigd)
  • Chauffeur SIUS  (bezoldigd)

Freek (F.) Jansen

Politieke partij: OOG

E-mail: f.jansen@oostgelre.nl

Nevenfuncties

  • Senior wijkconsulent Wonion (bezoldigd)
  • Voorzitter V.V. Mariënveld (onbezoldigd)
  • Bestuurslid Alzheimer Stichting Oost Gelderland (onbezoldigd)
  • Voorzitter Dorpshuis Den Diek (onbezoldigd)
  • Voorzitter van de Stichting Vrienden van de bmv (onbezoldigd)

Richard (R.M.J.) klein Tank

Politieke partij:  PvdA
Functie:  fractievoorzitter

E-mail: r.kleintank@oostgelre.nl

Nevenfuncties

  • Manager concernstaf gemeente Hof van Twente (bezoldigd)
  • Waarnemend griffier gemeente Hof van Twente (bezoldigd)
  • Lid Achterhoek Raad (onbezoldigd)

Ruud (R.W.M.) Krabbenborg

Politieke partij:  CDA

E-mail: r.krabbenborg@oostgelre.nl

Nevenfuncties

  • Eigenaar C.A. Advies & Finance BV (bezoldigd)
  • Projectleider Zonne-energie AGEM (bezoldigd)

Walter (W.J.W.M.) Leemreize

Politieke partij:  CDA
Functie:  fractievoorzitter

E-mail: w.leemreize@oostgelre.nl

Nevenfuncties

  • Senior Adviseur advies en detacheringsbureau NCOD (bezoldigd)
  • Voorzitter Comité 4 en 5 mei Lichtenvoorde (onbezoldigd)
  • Lid Achterhoek Raad (onbezoldigd)

Dennis (D.J.H.) van Loon

Politieke partij: CDA

E-mail: d.vanloon@oostgelre.nl

Nevenfuncties

  • Docent D&P Kompaan college Zutphen (bezoldigd)

Bram (B.M.) Polman

Politieke partij:  CDA

E-mail: b.polman@oostgelre.nl

Nevenfuncties

  • Beleidsmedewerker Wonen gemeente Zutphen (bezoldigd)

Kees (K.) Porskamp

Politieke partij:  VVD
Functie: fractievoorzitter

E-mail: k.porskamp@oostgelre.nl

Nevenfuncties

  • Senior purser KLM (bezoldigd)
  • Niet uitvoerend bestuurslid Pensioenfonds KLM Cabinepersoneel (bezoldigd)
  • Lid ledenraad Vereniging Nederlands Cabinepersoneel (onbezoldigd)
  • Public Affairs Vereniging Nederlands Cabinepersoneel (bezoldigd)
  • Lid feestcommissie C.V. de Knunnekes (onbezoldigd)
  • Voorzitter St. Beheer fractiegelden VVD Oost Gelre (onbezoldigd)
  • Lid Achterhoek Raad (onbezoldigd)
  • Voorzitter kegelclub BOF’96 (onbezoldigd)

Ellen (E.H.M.) Ribbers

Politieke partij:  CDA

E-mail: ehm.ribbers@oostgelre.nl

Nevenfuncties

  • Thuiszorgmedewerkster Sensire (bezoldigd)

Judith (J.M.) Rotink

Politieke partij:  CDA

E-mail: j.rotink@oostgelre.nl

Nevenfuncties

  • Docent Thomas a Kempis College (bezoldigd)
  • Phd University Twente (bezoldigd)
  • Voorzitter Leerhuis Westerhelling (onbezoldigd)

Hans (J.P.M.) Scheinck

Politieke partij:  OOG
Functie: fractievoorzitter

E-mail: j.scheinck@oostgelre.nl

Nevenfuncties

  • Huiskamercoach/Jongerenbegeleider Marianum (onbezoldigd)

  • Vice-voorzitter Raad van Toezicht St. IJsselgraaf voor primair onderwijs (bezoldigd)
  • Voorzitter St. Samenwerkingsverband Oost Achterhoek voor passend onderwijs (bezoldigd)
  • Voorzitter Achterhoekse Wooncoöperatie (onbezoldigd)

Paul (P.J.M) Wallerbos

Politieke partij: OLW
Functie:  fractievoorzitter

E-mail: p.wallerbos@oostgelre.nl

Nevenfuncties

  • ZZPer bedrijfskundig adviseur (bezoldigd)
  • Bestuurslid St. Mooi Groenlo (onbezoldigd)

Ronald (R.W.) Willering

Politieke partij:  Lokaal Belang
Functie: fractievoorzitter

E-mail: r.willering@oostgelre.nl

Nevenfuncties

  • Juridisch Adviseur / Mediator gemeente Enschede (bezoldigd)
  • Lid RvT St. Accessibility (onbezoldigd)

Alfred (A.A.W.) Wopereis

Politieke partij: NLog

E-mail: a.wopereis@oostgelre.nl

Nevenfuncties

  • Sporthalbeheerder gemeente Winterswijk (bezoldigd)
  • Lid van de ledenraad van de Rabobank Noord- en Oost-Achterhoek (bezoldigd)

Mirjam van Bergen

Functie: Interim raadsgriffier

p/a gemeente Oost Gelre
Postbus 17
7130 AA Lichtenvoorde
E-mail: griffie@oostgelre.nl