Weetjes over de Zwarte Cross
De Zwarte Cross in 2022.
Van donderdag 20 juli tot en met zondag 23 juli is op de Besselinkschans in Lichtenvoorde de Zwarte Cross. Meer informatie over dit evenement en bijvoorbeeld de verschillende verkeersmaatregelen die gelden, leest u op www.oostgelre.nl.
Afsteken van vuurwerk
Tijdens festivaldagen wordt er iedere dag op verschillende tijdstippen vuurwerk afgestoken vanaf het festivalterrein. De Omgevingsdienst Regio Arnhem heeft hiervoor vergunning verleend.
Fiets kwijtgeraakt?
ROVA haalt fietsen op die langs de openbare weg of bij de fietsenstalling aan de Vosdijk blijven staan. ROVA haalt de fietsen op maandag 24 juli op. Bent u uw fiets kwijtgeraakt? Dan kunt u contact opnemen met ROVA (038 427 37 77). U kunt ook naar één van de kijkmiddagen bij ROVA aan de Buys Ballotstraat 5 in Lichtenvoorde:
- Dinsdag 25 juli van 13.30 tot 16.30 uur
- Woensdag 26 juli van 13.30 tot 16.30 uur
- Donderdag 27 juli van 13.30 tot 16.30 uur
Iets verloren op de Zwarte Cross?
Na afloop van het evenement draagt de organisatie de gevonden voorwerpen over aan de gemeente. Wij registreren de gevonden voorwerpen via iLost. Bent u iets verloren op de Zwarte Cross? Kijk dan op https://ilost.co/nl/org/zwarte-cross. Staat uw verloren voorwerp erbij? Dan kunt u dit vanaf woensdag 26 juli tijdens openingstijden ophalen bij de balie van het gemeentehuis.