Nieuw systeem voor straatverlichting in Oost Gelre

De straatverlichting in Oost Gelre krijgt, net als in andere Gelderse gemeentes, een nieuw besturingssysteem. De komende weken test netbeheerder Liander dit nieuwe systeem in onze gemeente.

Testperiode 8 februari – 5 maart
Het nieuwe digitale systeem biedt ons meer mogelijkheden. Zo kunnen we bijvoorbeeld zelf flexibel de straatverlichting in een wijk eerder aan of later uitzetten. Tijdens deze testperiode, die is gestart op maandag 8 februari en duurt tot vrijdag 5 maart, kan het zijn dat de straatverlichting op sommige plekken overdag brandt.

Geef overdag brandende straatverlichting door
Ziet u overdag ergens brandende straatverlichting? Geef dit dan zo snel mogelijk aan ons door. Bij voorkeur via WhatsApp: 06 – 39 63 55 56 of een mail naar: k.mulder@oostgelre.nl. Vermeld daarbij om welke straat/wijk het gaat. Op die manier kan Liander dit nieuwe systeem sneller overal in onze gemeente toepassen.

 

Straatverlichting