Gemeentesecretaris Marjan Nekkers verlaat Oost Gelre

Marjan NekkersGemeentesecretaris Marjan Nekkers verlaat de gemeente Oost Gelre. Ze heeft een nieuwe baan aanvaard bij de woningcorporatie Beter Wonen in Almelo. Marjan Nekkers was 4,5 jaar werkzaam bij onze gemeente. Zelf zegt ze over haar vertrek: “Na in totaal 10 jaar werkzaam te zijn geweest in gemeenteland vond ik het een mooi moment om in een andere sector aan de slag te gaan. Een mooie nieuwe uitdaging. Ik heb de afgelopen 4,5 jaar met veel plezier in onze gemeente gewerkt en kijk terug op veel mooie momenten en op een hele prettige samenwerking met medewerkers van de gemeente, college van B&W en de raad.”

Afgelopen dinsdag hebben de medewerkers, het college en de raad afscheid van haar genomen. De procedure voor de werving van een nieuwe gemeentesecretaris is inmiddels gestart.