Gemeentegids Oost Gelre 2020

FMR Producties, uitgever van onze gemeentegids, is gestart met de advertentieverkoop voor de gids 2020. De gemeentegids geeft inwoners en bezoekers informatie over onze gemeente en onze producten en diensten. Daarnaast vind je er een overzicht in van instellingen, verenigingen en organisaties in Oost Gelre. Ook bevat de gids plattegronden van de gehele gemeente en een overzicht van deelnemende adverteerders.

FMR Producties start met de advertentieverkoop

In de gemeentegids staan advertenties van lokale en regionale bedrijven en instellingen. FMR zorgt voor de advertentieverkoop. Het is dus mogelijk dat FMR uw bedrijf of instantie benadert met de vraag of u wilt adverteren in de gids. FMR Producties is de enige uitgever die advertentieruimte in onze officiële gemeentegids verkoopt.

Vragen of opmerkingen

Heeft u vragen of opmerkingen over de advertentieverkoop? Neemt u dan contact op met Aileen Temming van team communicatie, telefoonnummer (0544) 39 35 45, of via e-mail: a.temming@oostgelre.nl.

Logo FMR